Anksioznost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anksioznost

Posveceno svim ljudima koji se bore sa anksioznoscu ili nekim vidom napada panike.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anksioznost i borba sa njom

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.01.2014

Anksioznost i borba sa njom Empty
PočaljiNaslov: Anksioznost i borba sa njom   Anksioznost i borba sa njom EmptyUto Jan 28, 2014 12:41 pm

Treblo mi je dosta vremena da odlucim i napravim ovaj forum. Zelim da podelim svoje iskustvo sa anksioznoscu koju i dalje prozivljam. Pre dve godine javili su mi se prvi siptomi izazvani losim nacionom zivota i besparicom. Bila sam nezadovoljna u svakom pogledu. Prvi osecaj mi se javio dok sam bila u autobusu, gradskom prevozu, setila sam uzasan strah i potrebu da izadjem iz autobusa i ako je on bio jos u pokretu. Nakon tri nedelje javilo je lupanje srca koje je imalo i do 130 otkucaj u minuti pa sam zavrsila na vma gde su mi prepisali bropazempan i preporucili da izbegavam stresne situacije. Vodila sam racuna i pridrzavala se i to se redukovalo medjutim kada god naidje neka stresna situacija vrati se osecaj straha i jako lupanje opet pocne. Volela bih da cujem kakava su Vasa iskustva sa tim i da li imate nekoga ko se bori sa ovim? Meni su dosta pomogle i motivacione knjige ali na zalost nikako nisam uspela da se u potpunosti izborim sa ovim problemom.
Nazad na vrh Ići dole
https://anksioznost.forumsr.com
 
Anksioznost i borba sa njom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anksioznost :: Your first category :: Your first forum-
Skoči na: